شرایط و مقررات پیکاردو

تعریف مشتری یا کاربر

 

مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام در فروشگاه یا سایت “چرم پیکاردو” درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات “چرم پیکاردو” اقدام نماید .

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامی که شما از سرویسها و خدمات “چرم پیکاردو” استفاده میکنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید میکنید و یا به “چرم پیکاردو” ایمیل میزنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام میشود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد، شما موافقت میکنید که “چرم پیکاردو”به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویسهای الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد.

 

 

سیاستهای رعایت حریم شخصی

 

“چرم پیکاردو” به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده میکنند، احترام گذاشته و از آن محافظت میکند.

 

“چرم پیکاردو” متعهد میشود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت “چرم پیکاردو”، شما رضایت خود را از این سیاست نشان میدهید.

 

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات “چرم پیکاردو”، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط “چرم پیکاردو”جزئی از اموال “چرم پیکاردو” محسوب میشود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار “چرم پیکاردو” است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای “چرم پیکاردو” محفوظ میدارد.

 

علاوه بر این، اسکریپتها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط “چرم پیکاردو” و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار “چرم پیکاردو” است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وبسایت “چرم پیکاردو”و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روشهای مشابه مانند جمع آوری داده ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای “چرم پیکاردو” محفوظ است.

 

در صورت استفاده از هر یک از خدمات “چرم پیکاردو”، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیتهایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام میپذیرد به عهده کاربران است.

 

“چرم پیکاردو”محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر 18 سال به فروش میرساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوانتر هستند میباید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.