فروش سازمانی چرم پیکاردو

فروش سازمانی

 

فروش سازمانی قراردادی است که میان دو شرکت بسته میشود. در این قرارداد شرکت تولیدکننده محصولات یا خدمات خود را به شرکت خریدار میفروشد.

در واقع خرید این محصولات اغلب برای کارمندان و در برخی موارد خانواده آنها انجام میشود.

شرایط فروش سازمانی به صورتی است که افراد بهره مند از این شرایط باید کل یا بخشی از بها کالا یا خدمات را پرداخت کند .

اغلب کارفرمایان تمایل دارند که بخشی از هزینه خرید را به عهده بگیرند یا برای کارمندان خود شرایط ویژهای را از شرکت تولیدکننده درخواست کنند.

 

مزایا خرید سازمانی

 

خرید سازمانی مزیت های کوتاه مدت و بلندمدت مختلفی دارد. در ادامه شما را با مهمترین مزایا بهره مندی از فروش سازمانی برند پیکاردو آشنا میکنیم

متحد شدن مجموعه : تصور کنید که به شرکتی وارد میشوید که همه کارمندان لباس رسمی و مارکدار پوشیده اند. قطعا حس بهتری به شما دست میدهد. حال تصور کنید این لباسهای رسمی شامل پوشاک و اکسسوری های چرم پیکاردو نیز باشد، قطعا تأثیرگذاری بیشتری خواهد داشت.

علاقهمندی کارمند به محیط کاری: زمانی که کارمندان با پوششی شیک و رسمی در محیط کار حضور یابند حس ارزشمند بودن به آنها دست میدهد. همین موضوع میتواند راندمان کاری را بالا ببرد.

به روشی هوشمندانه تبلیغات کنید: یکی از روشهایی که با آن به راحتی تبلیغاتی هوشمندانه دارید خرید لباس فرمی شیک و برند است. قطعا افراد علاقه دارند با شخصی که لباسی شیک به تن دارد معامله کند.

 

 

هدیه سازمانی

 

تقدیر و پاداش سازمانی، ایده و روشی موثر برای بهبود بهره وری کارکنان است. از سوی دیگر قدردانی از مشتریان و مصرف کنندگان کالا و تامین هدایای سمینارها و همایش ها، ابزاری بسیار مناسب برای حفظ وفاداری مشتریان و افزایش محبوبیت یک کسب و کار به شمار می آید.

هدیه سازمانی شرایطی مشابه فروش سازمانی دارد؛ با این تفاوت که کارفرما در این شرایط بهای کالا و خدمات را از حساب شرکت پرداخت میکند. این دقیقا فرق فروش سازمانی و هدیه سازمانی است؛ کالا و خدمات دریافتی به صورت هدیه به کارمندان داده میشود.

این کار مزیت های زیادی دارد که نتایج آن را به صورت واضح در شرایط و راندمان کاری کارمندان مشاهده خواهید کرد. در ادامه با شما مزیت خرید محصولات برند و شیک را به اشتراک میگذاریم

ایجاد حس رضایت مندی در کارمندان

بهره مندی از تخفیف ها و جشنواره هایی بیشتر از سطح ارائه شده برای مشتریان عادی

تحویل در کوتاهترین زمان

انتخاب مبلغ و تاریخ اعتبارکارت هدیه به میزان دلخواه شما

 

 

 

 

1 . درانتهای قسما فروش سازمانی متن زیرو بعد ایتم تماس با ما بیاید

 

„ برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر جهت فروش سازمانی چرم پیکاردو با ما تماس حاصل فرمایید „